Atrakcje dla dzieci w Europie

Sprawdź gdzie podczas wyjazdu do europejskich miast zabrać dziecko. Gdzie wybrać się całą rodziną i móc wspólnie się bawić. Sprawdź najciekawsze atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Obejrzyj zdjęcia oraz dowiedz się czy warto.

Park Asterix - park rozrywki pod Paryżem

Szukasz miejsca do zabawy z rodziną w Paryżu i okolicach? A może lubisz komiksy o Asteriksie? Będąc w stolicy Francji nie zapomnij odwiedzić ciekawego parku rozrywki - Park Asterixa.

Aquaboulevard - wodny park rozrywki w Paryżu

Planujesz pobyt w Paryżu? A może chcesz odpocząć chwilę na basenie, wśród zjeżdżalni wodnych i falującej wody. Nie trudnego, w stolicy Francji, tuż obok stacji metra znajdziesz odpowiednie miejsce, wspaniały wodny park rozrywki - Aquaboulevard.

Wiener Prater - park rozrywki w Wiedniu

Planujesz pobyt w Wiedniu? A może szukasz miejsca do zabawy? Sprawdź czo znajdziesz w wiedeńskim parku rozrywki Wiener Prater.

Muzeum Morskie w Hamburgu

Lubisz odwiedzać muzea związane z morzem i żeglugą? Jeśli tak, to koniecznie wybierz się do Hamburga, do ogromnego Międzynarodowego Muzeum Morskiego. Sprawdź informacje praktyczne i obejrzyj zdjęcia.

Miniatur Wunderland czyli park miniatur w Hamburgu i najdłuższy model kolejki na świecie

Park miniatur w Hamburgu prezentuje makiety różnych stron świata. Zobacz Niemcy, Szwajcarię, Austrię a nawet Amerykę. Obejrzyj najdłuższą kolejkę makietową na świecie.