Karty do zwiedzania

Jak zwiedzać europejskie miasta?
Wiele europejskich miast, zwłaszcza stolic oferuje swoim gościom atrakcyjne rozwiązania do tańszego eksplorowania miasta. W taki sposób możemy odkryć dużo więcej ciekawych atrakcji w korzystnej cenie.

U nas znajdziesz informacje o popularniejszych kartach. "City pass", bo tak często są nazywane karty to oferty zawierające zniżki na zakup biletów, bądź darmowe wejścia. Najczęściej spotkać się można z kartami rabatowymi. Jednak rabat często zamieniany jest na darmowe wejścia zawarte w cenie karty.
Karty działają w różny sposób, jedne zawierają w sobie również możliwość korzystania z komunikacji miejskiej, do innych trzeba dopłacić do transportu publicznego.

Sprawdź opłacalność karty w wybranym mieście. Zobacz jakie korzyści wiążą się z jej zakupem. Niektóre z kart oferują szybsze wejście do wybranych atrakcji, tak zwane fast track.

Zobacz, które atrakcje: muzea, zabytki, parki rozrywki czy galerie możesz zwiedzać w korzystnych warunkach.

Karta Explorer Pass - efektywny sposób na zwiedzanie Szkocji

Explorer Pass to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiedzić odkrywać historyczne zabytki w Szkocji w kilka dni.

Bonn Regio WelcomeCard

Bonn Regio WelcomeCard to rozwiązanie pozwalające tanie zwiedzać miasto Bonn, korzystając przy tym z transportu komunikacji miejskiej, który jest zawarty w karcie.

DüsseldorfCard

Chcesz zwiedzać Düsseldorf i przy okazji trochę na tym oszczędzić? Proponujemy zakup karty city pass - DüsseldorfCard obejmującej kilka darmowych wejściówek, darmowe przejazdy oraz zniżki do innych atrakcji w mieście.

TURBOPASS Hamburg

Turbopass Hamburg to karta typu city pass do zwiedzania niemieckiego miasta Hamburg. Zawiera kilkanaście popularnych atrakcji oraz przejazdy komunikacja miejską.

HappyDay Card Lübeck

HappyDay Card Lübeck to rozwiązanie dla osób odwiedzających Lubekę, które chcą zwiedzać wybrane atrakcje w mieście i poruszać się komunikacją miejską.