Parki rozrywki w Europie

Szukasz miejsca do zabawy? Potrzebujesz odrobiny adrenaliny? Lubisz szybkość i nie boisz się nowych rzeczy..?

Sprawdź gdzie w Europie znajdziesz ciekawe parki? Czy warto się do nich wybrać?

Opisujemy parki rozrywki w Europie oraz najciekawsze atrakcje, które się w nich znajdują. Zbieramy praktyczne informacje o cenach i godzinach otwarcia.

Park Asterix - park rozrywki pod Paryżem

Szukasz miejsca do zabawy z rodziną w Paryżu i okolicach? A może lubisz komiksy o Asteriksie? Będąc w stolicy Francji nie zapomnij odwiedzić ciekawego parku rozrywki - Park Asterixa.

Aquaboulevard - wodny park rozrywki w Paryżu

Planujesz pobyt w Paryżu? A może chcesz odpocząć chwilę na basenie, wśród zjeżdżalni wodnych i falującej wody. Nie trudnego, w stolicy Francji, tuż obok stacji metra znajdziesz odpowiednie miejsce, wspaniały wodny park rozrywki - Aquaboulevard.

Wiener Prater - park rozrywki w Wiedniu

Planujesz pobyt w Wiedniu? A może szukasz miejsca do zabawy? Sprawdź czo znajdziesz w wiedeńskim parku rozrywki Wiener Prater.

Park rozrywki Tivoli Gardens w Kopenhadze

Miejsce dla dzieci i dorosłych, na chwilę relaksu i odpoczynku oraz do szalonej zabawy. Można tutaj także pospacerować czy posłuchać muzyki na żywo. W Tivoli Gardens znajdziecie oryginalne atrakcje.

Park rozrywki Gröna Lund w Sztokholmie

48 6

Informacje o największym parku rozrywki znajdującym się w Sztokholmie. Przeczytaj więcej o atrakcjach, biletach i godzinach otwarcia parku.