Pomysł na podróż

Chcesz podczas jednego wyjazdu odwiedzić więcej miejsc? Zobaczyć więcej miast lub okolicznych miasteczek? Pojechać trochę poza miasto lub odwiedzić kilka miejscowości w tydzień?

Zobacz, jakie miasta łatwo odwiedzić podczas jednej podróży. Sprawdź jak najprościej i najwygodniej podróżować pomiędzy nimi?

Przemieszczanie się pomiędzy niektórymi miejscami wcale nie musi być drogie, sprawdź jak zrobić to ekonomicznie i szybko.

Ciepłe kraje. Gdzie jechać w zimę?

Ciepłe kraje. Gdzie jechać w zimę?

Masz dosyć zimowej pogody? Zastanawiasz się gdzie stosunkowo blisko można wyjechać podczas zimy, żeby poczuć odrobinę ciepła i łapać promienie słońca. Sprawdź przykładowe europejskie destynacje.

Gdzie na weekend? Pomysł na krótki wyjazd w 2017 roku

Gdzie na weekend? Pomysł na krótki wyjazd w 2017 roku

Zastanawiasz się gdzie można łatwo wyjechać na krótki wyjazd? A może szukać pomysłu tylko na weekend? Sprawdź nasze propozycje na krótkie, weekendowe wyjazdy do europejskich miast. Zobacz coś więcej niż topowe destynacje i stolice.

Wyspy greckie - przewodnik i mapa

Wyspy greckie - przewodnik i mapa

Lubisz Grecję? A może lubisz wypoczywać na wyspach? Połącz jedno i drugie i wybierz się na wakacje na jedną z wysp greckich. Sprawdź najpopularniejsze kierunki i zaplanuj podróż.