Wyspy Europy

Europejskie wyspy, małe i duże, idealna na krótkie lub długie wycieczki. Doskonałe miejsce na odpoczynek z dala od dużego miasta, idealne na długie wędrówki, relaks nad wodą oraz inne formy wypoczynku.

Poznaj z nami różne europejskie wyspy, sprawdź informacje praktyczne, dowiedź o najciekawszych atrakcjach.

Wyspy greckie - przewodnik i mapa

Lubisz Grecję? A może lubisz wypoczywać na wyspach? Połącz jedno i drugie i wybierz się na wakacje na jedną z wysp greckich. Sprawdź najpopularniejsze kierunki i zaplanuj podróż.

Zwiedzanie wyspy Capri - informacje praktyczne

Sprawdź co zobaczyć na wyspie Capri, jak dotrzeć i jak się poruszać po wyspie. Obejrzyj zdjęcia, przeczytaj ciekawostki oraz informacje praktyczne.

Wyspa Ischia - zwiedzanie

Sprawdź co zobaczyć na wyspie Ischia, jak dotrzeć i jak się poruszać po wyspie. Obejrzyj zdjęcia, przeczytaj ciekawostki oraz informacje praktyczne.

Rejs wokół włoskiej wyspy Capri

Zanim zaczniesz zwiedzanie, poznaj wyspę Capri od strony wody, zobacz jaskinie, formacje skalne, a także inne ciekawe miejsca na wyspie.

Wizyta na wyspie Egina - relacja

57

Egina to wyspa znana z gajów pistacjowych oraz dosyć okazałych ruin Świątyni Afai. Wyspę w dwóch trzecich zajmuje nieczynny wulkan. Miasto Egina oraz słynne plaże zachęcają do relaksu ateńczyków i zagranicznych turystów.