Parki, ogrody miejskie i ogrody botaniczne Europy

Gdzie odpocząć od zgiełku miasta? Gdzie wybrać się na spacer? Sprawdź parki, ogrody miejskie a także ogrody botaniczne w europejskich miastach.

Zobacz gdzie w mieście szukać zieleni, dowiedz się, które miejsca warto odwiedzić. Przeczytaj kilka ciekawostek i obejrzyj zdjęcia.

Parki w Londynie

Parki w Londynie

Podczas pobytu w Londynie planujesz również zrelaksować się odrobinę wśród zieleni? Sprawdź dostępne parki miejskie, dowiedz się również co w nich znajdziesz.

Ogród botaniczny w Glasgow

Ogród botaniczny w Glasgow

Szukasz odpoczynku w Glasgow? Sprawdź jedno z zielonych miejsc w tym mieście. Wybierz się do ogrodu botanicznego, ciesz się spokojem i poznawaj ciekaw rośliny.

Parque Juan Carlos I - nowoczesny park nieopodal lotniska w Madrycie

Parque Juan Carlos I - nowoczesny park nieopodal lotniska w Madrycie

Szukasz miejsca do odpoczynku w stolicy Hiszpanii? Planujesz pojeździć rowerem, pospacerować lub po prostu odpocząć przed podróżą samolotem?

Sprawdź jak wygląda ogromny, nowoczesny park położony niedaleko lotniska w Madrycie - Parque Juan Carlos I. Wybierz się na wycieczkę rowerową wśród palm lub zrób sobie piknik na rzeczką.

St. James's Park w Londynie

St. James's Park w Londynie

Szukasz w Londynie miejsca na odpoczynek od gwarnego centrum miasta? Sprawdź londyński, zielony Park św. Jakub - St. James's Park. Dowiedz się gdzie się znajduje i co zastaniesz na miejscu.