ZOO Madryt - profesjonalne sesje ze zwierzętami.

Czy ktoś kiedyś z Was stał "przytulony" do lwa morskiego? - Ja tak.

Niezapomniana chwila, trochę strachu i jeszcze pani z aparatem przede mną, aby uwiecznić tą wspaniałą chwilę. Miałam obawy, że wyjdę przestraszona, jednak nie było aż tak źle.

Czego tu się bać można byłoby pomyśleć. - Otóż tego, że ten ogromny lew morski stoi przy mnie i się lekko do mnie przytula, sapiąc mi jednocześnie nad głową.

Takie i inne przygody, z pamiątką na całe życie z formie zdjęcia (z możliwością własnego powielenia później) można skosztować w ZOO w Madrycie.

Zwierzęta o których wiem, że można sobie zrobić z nimi profesjonalne zdjęcie i jak to wygląda. (profesjonalne - mam tu na myśli, że zwierzę jest specjalnie dla nas wołane do zdjęcia i dosłownie pozuje).

foka - pozowaliśmy z foką, jednak finalnie nie kupiliśmy zdjęcia, ponieważ nie wyszło ładne

lew morski zdjęcie z lwem morskim w ZOO w Mardycie

delfin zdjęcie z delfinem w ZOO w Madrycie

Jest jeszcze możliwość zrobienia sobie zdjęcia takimi zwierzakami jak:

  • papuga
  • żyrafa - przegapiliśmy godzinę - niestety
  • drapieżne ptaki
  • wąż

Załączam skan ulotki informacyjnej z ZOO: ulotka informacyjna z ZOO w Madrycie

Niestety godziny i dni nie są stałe, pewnie to zależy od okresu letniego i zimowego, my byliśmy tam w listopadzie, w tygodniu. W weekendy można liczyć na jeszcze więcej, bo np na sesje z wężem, które podczas naszego pobytu były niedostępne.

Dodam jeszcze, że sesje zdjęciowe odbywają się po pokazach, więc jeśli w tabelce mamy pokaz np. o 12:00 i zdjęcia również są zaznaczone o 12:00, to będą on dopiero po danym pokazie.

Lew morski nie ma swojego pokazu, a zdjęcie z nim można zrobić chwilę po pokazie delfinów, właśnie za delfinarium. Później trzeba obserwować panią fotograf, żeby pójść na zdjęcie do delfinów.

Ceny zdjęć:

  • zdjęcie z delfinem - 20 Euro (uwaga płatne z góry)
  • zdjęcie z lwem morskim - 12 Euro
  • zdjęcie z foką - 12 Euro

Jak to się odbywa:

Po zrobieniu zdjęcia dostajemy taką karteczkę z kodem kreskowym i/lub z QR kodem. Udajemy się do specjalnego punktu z wywoływaniem zdjęć. Oglądamy zdjęcia zapisane dla nas - zazwyczaj po 2 sztuki. Wybieramy jedno i płacimy. Możemy nie kupować zrobionego zdjęcia. Wyjątek stanowią delfiny, gdzie za zdjęcie z nimi trzeba zapłacić przed wejściem do basenu. My z jednego zdjęcia zrezygnowaliśmy, z foką wyszło niestety okropne. Jednak czymże jest foka przy lwie morskim. Wywołane zdjęcie ma na rogu QR kod, który po zeskanowaniu pozwala nam pobrać zdjęcie na własny dysk/komputer. Zdjęcie czeka na nas do ściągnięcia rok od daty zrobienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość powielenia zdjęcia w innych rozmiarach i różnych ilościach. A także podzielenia się nim online.

Więcej informacji o samym ogrodzie zoologicznym w Madrycie.


Reklama