Atrakcje dla dzieci w Europie

Sprawdź gdzie podczas wyjazdu do europejskich miast zabrać dziecko. Gdzie wybrać się całą rodziną i móc wspólnie się bawić. Sprawdź najciekawsze atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Obejrzyj zdjęcia oraz dowiedz się czy warto.

Aquaboulevard - wodny park rozrywki w Paryżu

Aquaboulevard - wodny park rozrywki w Paryżu

Planujesz pobyt w Paryżu? A może chcesz odpocząć chwilę na basenie, wśród zjeżdżalni wodnych i falującej wody. Nie trudnego, w stolicy Francji, tuż obok stacji metra znajdziesz odpowiednie miejsce, wspaniały wodny park rozrywki - Aquaboulevard.

Muzeum Morskie w Hamburgu

Muzeum Morskie w Hamburgu

Lubisz odwiedzać muzea związane z morzem i żeglugą? Jeśli tak, to koniecznie wybierz się do Hamburga, do ogromnego Międzynarodowego Muzeum Morskiego. Sprawdź informacje praktyczne i obejrzyj zdjęcia.

Den Blå Planet - oceanarium w Kopenhadze

Den Blå Planet - oceanarium w Kopenhadze

Wybierasz się do Kopenhagi z dzieckiem? Nie zapomnij odwiedzić fantastycznego oceanarium Den Blå Planet. Sprawdź informacje praktyczne oraz ciekawostki.
Poznaj tajemniczy podwodny świat, bez się dobrze, oglądaj wspaniałe stworzenia. Atrakcje nie tylko dla dzieci. :)

Parc de la Villette w Paryżu

Parc de la Villette w Paryżu

Parc de la Villette w Paryżu to nowoczesny park pełen najróżniejszych atrakcji. Można w nim zarówno leniwie wypoczywać, jak i aktywnie spędzić czas nie nudząc się ani trochę.

Mini Europa Park Bruksela

Mini Europa Park Bruksela

Mini Europa Park w Brukseli to park miniatur - w którym znajdziemy blisko 350 najbardziej charakterystycznych zabytków Europy. W artykule praktyczne informacje, ceny oraz lokalizacja.

Skansen w Sztokholmie

Skansen w Sztokholmie

Sztokholm w swojej ofercie posiada wspaniały Skansen, w którym oprócz historii możemy zobaczyć wiele ciekawych zwierząt, np. lemury i rosomaki. Z góry możemy podziwiać także piękne widoki na miasto.