Podróże po Europie

Kontakt

Ostatnia aktualizacja: 25 maja 2024

Poniżej przedstawiliśmy sposoby kontaktu dla czytelników. Jeśli szukasz informacji o współpracy komercyjnej zajrzyj na zakładkę Współpraca.

Masz pomysł na dodatkowe informacje lub rozwój serwisu?

Rutyna jest wrogiem postępu. Jeśli uważasz, że czegoś u nas brakuje lub można zrobić coś lepiej, po prostu daj nam znać - z chęcią wysłuchamy wszystkich pomysłów!

Napisz do nas prywatną wiadomość poprzez stronę na Facebooku lub na nasz adres e-mail: .

Znalazłeś błąd lub nieaktualne dane?

Jesteśmy wdzięczni naszym czytelnikom za wszystkie zgłoszenia i uwagi. Dzięki Wam udaje nam się dbać o jak największą aktualność informacji na naszej stronie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszystkie uwagi i czekamy na Wasze sugestie. Wielokrotnie dzięki Wam udało się zaktualizować nasze artykuły.

Masz jakieś uwagi lub znalazłeś nieaktualne dane? Napisz do nas prywatną wiadomość poprzez stronę na Facebooku lub na nasz adres e-mail: .

Masz pytanie związane z podróżami?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w sprawie podróży po Europie, możesz to zrobić przez prywatną wiadomość na naszej stronie na Facebooku lub poprzez nasz adres e-mail: .

Z chęcią odpowiadamy na pytania merytoryczne, ale nie pytajcie nas proszę o rozkłady ani ceny - informacje o nich są dostępne na oficjalnych stronach, do których linkujemy. Czasami też odpowiadamy z dużym opóźnieniem (nawet kilku tygodni) - mamy swoje życie zawodowe i rodzinne, a blog jest tylko i aż odskocznią od niego ;-)

Uwaga! Jeśli wyślesz do nas adresy stron lub inne wiadomości przypominające materiały reklamowe mogą one wylądować w spamie. Dotyczy to zarówno maila jak i strony Facebook. Przykro nam, ale nie zaglądamy do zakłady ze spamem za często!

Cześć!

author

Cieszymy się, że udało Ci się dotrzeć do końca naszego artykułu i mamy nadzieję, że okazał się przydatny. Więcej informacji o naszym blogu znajdziesz na podstronie o nas.

W przypadku natrafienia na nieaktualne dane lub błędy prosimy o wiadomość - dane adresowe dostępne są w zakładce kontakt.

Aśka i Sławek - autorzy bloga Podróże Po Europie (podrozepoeuropie.pl)

Reklama