Kontakt

Znalazłeś błąd lub nieaktualne dane?

Jesteśmy wdzięczni naszym czytelnikom za wszystkie zgłoszenia i uwagi. Dzięki Wam udaje nam się dbać o jak największą aktualność informacji na naszej stronie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszystkie uwagi i czekamy na Wasze sugestie. Wielokrotnie dzięki Wam udało się zaktualizować nasze artykuły.

Masz jakieś uwagi lub znalazłeś nieaktualne dane? Napisz do nas prywatną wiadomość poprzez stronę na Facebooku lub na nasz adres e-mail:

Masz pytanie związane z podróżami?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w sprawie podróży po Europie to możesz to zrobić przez prywatną wiadomość na naszej stronie na Facebooku lub poprzez nasz adres e-mail:

Do niedawna odpowiadaliśmy na niemal każde pytanie związane z podróżami. Niestety, z powodu dużej ilości wiadomości nie jest to już możliwe. Tym bardziej, że podczas wyjazdów "odkładamy" na bok skrzynki pocztowe i komunikatory. Może się więc zdarzyć tak, że odpowiemy dopiero po kilku tygodniach.

Niestety, jeśli wysyłasz do nas adresy stron lub inne wiadomości przypominające materiały reklamowe mogą one wylądować w spamie. Dotyczy to zarówno maila jak i strony Facebook. Przykro nam, ale nie zaglądamy tam za często!