Podróże po Europie

Wsparcie - pomóż nam w rozwoju bloga!

Ostatnia aktualizacja: 17 stycznia 2023

Tworzenie rozbudowanych materiałów zajmuje dużo czasu. Czasem otrzymujemy od Was pytania o możliwe wsparcie. Poniżej przygotowaliśmy kilka pomysłów na docenienie naszej pracy.

Jeśli przed dokonaniem rezerwacji noclegu skorzystacie z naszego linku partnerskiego Booking.com (zwanego inaczej linkiem afiliacyjnym), my otrzymamy część prowizji należnej operatorowi. Dla Was cena będzie taka sama, a na nasze konto trafi około 25% zarobku Booking.com.

Uwaga! Aby to zadziałało, musicie kliknąć w powyższy link za każdym razem, gdy planujecie rezerwację noclegu.

Podobnie sytuacja wygląda z serwisem GetYourGuide - jeśli klikniecie w nasz link partnerski przed dokonaniem zakupu, to otrzymamy część prowizji należnej operatorowi.

Uwaga! Pamiętajcie, że firma GetYourGuide zajmuje się odsprzedażą biletów i najczęściej lepiej jest zakupić bilet na oficjalnej stronie konkretnej atrakcji, gdzie jest po prostu taniej. Czasem jednak nie ma innego wyboru - np. biletów do Koloseum oraz Muzeów Watykańskich w sezonie potrafi zwyczajnie brakować w oficjalnych kanałach dystrybucji.

Informujcie nas o nieaktualnych danych oraz dzielcie się pomysłami

Znaleźliście nieaktualne dane, a może uważacie, że czegoś brakuje lub można zrobić lepiej? Dajcie nam znać - dzięki Waszej pomocy udało nam się już zaktualizować lub poprawić wiele tekstów.

Szczerze wierzymy, że informacja zwrotna od czytelników jest kluczem do tworzenia coraz lepszych treści. Niezbędne adresy znajdziecie w zakładce Kontakt.

Podzielcie się ze znajomymi oraz na profilach społecznościowych

Nie ma nic lepszego od osobistej rekomendacji. Jeśli nasze treści okazały się pomocne lub interesujące podzielcie się nimi ze znajomymi lub opublikujcie je na swoich profilach społecznościowych. W zalewie treści tworzonych przez copywriterów niełatwo jest trafić do nowych osób, a Wy możecie nam z tym pomóc.

Miłe słowo

Nie ma większej frajdy dla jakiegokolwiek twórcy niż dobre słowo na temat jego pracy. Bardzo dziękujemy za każdą miłą wiadomość otrzymaną od czytelników, wiele z nich było bardzo budujących i dało nam masę radości.

Podziękowania

Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą formę wsparcia, w tym wszystkie miłe wiadomości, które otrzymaliśmy na przestrzeni lat. Wspólnie można więcej!

Cześć!

author

Cieszymy się, że udało Ci się dotrzeć do końca naszego artykułu i mamy nadzieję, że okazał się przydatny. Więcej informacji o naszym blogu znajdziesz na podstronie o nas.

W przypadku natrafienia na nieaktualne dane lub błędy prosimy o wiadomość - dane adresowe dostępne są w zakładce kontakt.

Aśka i Sławek - autorzy bloga Podróże Po Europie (podrozepoeuropie.pl)

Reklama