Podróże po Europie

Współpraca

Ostatnia aktualizacja: 17 stycznia 2023

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami lub organizacjami, które pomogą nam rozwijać naszą stronę.

Wierzymy, że współpraca powinna rozwijać zarówno naszego bloga jak i wspierać potencjalnego partnera. Chcielibyśmy, żeby każda współpraca kończyła się powstaniem nowych materiałów lub rozbudowaniem już istniejących.

Przy współpracy stawiamy jeden warunek: sami tworzymy materiały i nie godzimy się na żadną ingerencję w ich treść. Nasza strona nie jest projektem typowo komercyjnym i piszemy jedynie o własnych doświadczeniach czy wnioskach.

Możliwe formy współpracy

Zależy nam przede wszystkim na współpracy przy tworzeniu artykułów dedykowanych konkretnym tematom wymagającym większego wysiłku. Dotychczas zrealizowaliśmy zaledwie dwie współprace komercyjne, ale z ich wyniku jesteśmy zadowoleni, ponieważ dały one wartość zarówno klientowi, jak i czytelnikom. Wynikiem jednej z nich jest artykuł o Murze Berlińskim - prawdopodobnie najbardziej rozbudowany tekst o tej tematyce w polskiej sieci.

Wszystkie materiały powinny być związane z podróżami. Nie interesuje nas tworzenie treści, które w sposób pośredni lub bezpośredni nie są związane z głównym tematem naszej strony.

Co nas nie interesuje?

Otrzymujemy wiele wiadomości z pytaniem o możliwą współpracę. Z tego powodu zdecydowaliśmy się przygotować listę aktywności, którymi nie jesteśmy zainteresowani i których nie będziemy wdrażać na naszym blogu:

  • nie bierzemy udziału w wyjazdach dziennikarskich, czyli tzw. press tripach,
  • nie przyjmujemy żadnych prezentów ani nie organizujemy konkursów,
  • nie reklamujemy usług związanych z finansami ani zdrowiem,
  • nie umieszczamy na stronie gotowych artykułów sponsorowanych,
  • nie opisujemy produktów i usług z których sami nie korzystamy.

Napisz do nas!

Masz pomysł na współpracę lub chcesz porozmawiać? Napisz do nas na adres .

Cześć!

author

Cieszymy się, że udało Ci się dotrzeć do końca naszego artykułu i mamy nadzieję, że okazał się przydatny. Więcej informacji o naszym blogu znajdziesz na podstronie o nas.

W przypadku natrafienia na nieaktualne dane lub błędy prosimy o wiadomość - dane adresowe dostępne są w zakładce kontakt.

Aśka i Sławek - autorzy bloga Podróże Po Europie (podrozepoeuropie.pl)

Reklama